Sesja wizerunkowa i nowa strona „O Mnie”

wpis w: Lifestyle, Moda | 11

sesja wizerunkowa

Nadszedł czas, by pochwalić się efektami kolejnej współpracy! W maju miałam okazję stanąć przed obiektywem Marty z Wilcze pstryki. Głównym celem naszego spotkania było wykonanie sesji wizerunkowej, którą mogłabym wykorzystać do stworzenia strony „O Mnie”. Od razu zdradzę Wam, że znalazłyśmy świetne miejsce na tego typu zdjęcia. Tło do ujęć stanowi bowiem pokój w punkcie co-workingowym, znajdującym się w Galerii Bronowice. Można z niego korzystać zupełnie bezpłatnie.

Parę dni przed wyznaczonym terminem ustaliłyśmy z Martą wszystkie szczegóły, a ja zaczęłam szykować stylizacje. Ponieważ zdjęcia były wykonywane w pomieszczeniu, zabrałam parę zestawów ubrań na zmianę, aby jak najlepiej wykorzystać możliwość pracy z profesjonalistką. Ostatecznie zdecydowałyśmy się na dwa warianty. Pierwszy to widoczna wyżej granatowa sukienka (mój uszytek- zobacz TUTAJ) w towarzystwie srebrnych kolczyków oraz delikatnych bransoletek z kamieni. Drugi komplet stanowi klasyczna, biała koszula w połączeniu z czarnymi rurkami i butami na obcasie. Obie wersje to bardzo klasyczne propozycje, ale w końcu o to chodzi w sesji wizerunkowej.

Kolejnym istotnym elementem, wykorzystywanym przez nas podczas pracy, były rekwizyty. Ważne, aby zdjęcia ukazywały prawdziwy obraz danej osoby i odkrywały rąbka tajemnicy dotyczący jej pracy, twórczości. Jeśli chodzi o prowadzenie bloga, to elementem bez którego nie mogłabym się obejść, jest zdecydowanie laptop! Ciężko wyobrazić sobie blogowanie nie mając dostępu do komputera, dlatego też znajduje się on na większości ujęć. Rzeczą obowiązkową jest dla mnie także kawa w ulubionym kubku – bardzo często piję ją podczas pisania nowych postów.

Sesja wizerunkowa trwała około 2 godziny. W ten czas wliczam także przygotowania, przebiórki, pogaduchy i wymianę doświadczeń dotyczących aktywności w internecie oraz szybkie drugie śniadanie. Finalnie otrzymałam parędziesiąt zdjęć, z których wybrałam swoje ulubione i zamieściłam na blogu. Powiem Wam szczerze, że było to dla mnie ciekawe przeżycie, ponieważ dość rzadko mam okazję stanąć przed obiektywem profesjonalnego fotografa.

Jeśli dobrnęliście do tego momentu, to serdecznie zapraszam Was do zobaczenia poniższych zdjęć oraz wyrażenia opinii na ich temat w komentarzu. Koniecznie zajrzyjcie także na nową stronę „O Mnie”, gdzie umieściłam -moim zdaniem- najlepsze ujęcia z sesji. Znajdziecie tam także parę ciekawych informacji o mnie oraz o blogu 

sesja wizerunkowasesja wizerunkowasesja wizerunkowa sesja wizerunkowa sesja wizerunkowasesja wizerunkowasesja wizerunkowa