Stylizacja z szarym swetrem i koturnami

wpis w: Moda | 12

1

Wraz z końcem marca ponownie ruszam z publikacją postów! Już od stycznia przygotowuję nowszy wygląd bloga, uaktualniam niektóre podstrony i udzielam się na portalach społecznościowych: Facebooku oraz Instagramie, ale dopiero od dziś wracam do prawdziwego blogowania.

Jak widzicie, przez te parę miesięcy udało mi się przenieść na własny serwer oraz domenę, w związku z czym adres bloga zmienił się na lazurowyptak.pl (niemniej ustawione jest przekierowanie, więc wpisując stary adres również do mnie traficie). Nowa strona nie działa jeszcze do końca poprawnie ani nie jest dopracowana w takim stopniu w jakim to sobie umyśliłam, ale czekając na idealny moment, w którym wszystko będzie działało jak w zegarku, uświadomiłam sobie, że zawsze wynajdę coś do poprawki i termin publikacji non stop będzie się przesuwał. Tak więc już dziś witam ponownie wszystkich czytelników!

Jeśli chodzi o stylizację, to przygotowałam dla Was niezobowiązujący zestaw, świetnie nadający się na teraźniejszą pogodę. Gdy w ciągu jednego dnia raz zza chmur wygląda słońce, a raz pada ulewny deszcz, musimy przygotować się na każdą ewentualność. Ja połączyłam klasyczne, czarne rurki z szarym, wełnianym swetrem o wydłużonym tyle. Jako obuwie wybrałam tytułowe koturny z frędzelkami, które pięknie ‚fruwają’ podczas chodzenia. Na wierzch dorzuciłam skórzaną kurtkę, chroniącą mnie od wiatru, a całość uzupełniłam ulubioną torebką. Mimo że mamy już kalendarzową wiosnę, nie rezygnuję z noszenia czerni ani odcieni szarości, ponieważ w tych kolorach czuję się zdecydowanie najlepiej. Jednak aby przełamać tą dwukolorową monotonię, jako dodatek wybrałam granatowy szalik w czerwone kropki, który dodaje całości świeżości.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o dzisiejszej stylizacji oraz zdjęciach!

Sweter MANGO | Spodnie CUBUS | Kurtka ŁOBODA | Szalik BUTIK

3

5

4

2

6

0