Zimowy strój dnia z wełnianym płaszczem i jeansową spódnicą (nowy uszytek!)

wpis w: Moda, Szycie | 10

Zimowa stylizacja

Witajcie kochani! Czas tak szybko leci – pierwszy tydzień stycznia, a także długi weekend, prawie za nami. Mam nadzieję, że wszyscy zdążyliście już nabrać sił po sylwestrowych szaleństwach, a Wasze noworoczne postanowienia powoli się realizują. Dla mnie każdy Nowy Rok to 365 czystych, niezapisanych kartek i wierzę, że tylko od nas samych zależy, jak je wypełnimy! Życzę Wam (i sobie), abyśmy przez cały 2017 rok mieli możliwość realizacji kolejnych celów, siłę do pokonywania problemów związanych z codziennością oraz samozaparcie do spełniania tych większych i mniejszych marzeń :)

Dziś przygotowałam stylizację, w której główną rolę pełni mój kolejny uszytek – jeansowa spódnica. Mimo że podczas szycia napotkałam wiele trudności (m.in. źle skroiłam materiał, którego później zabrakło na wykończenie i trzeba było kombinować), jestem z niej bardzo dumna! Ponieważ spódnica posiada metalowe guziki, które zdecydowanie przykuwają do siebie uwagę, dobrałam do niej szary sweter z długim rękawem. Jak możecie zauważyć na zdjęciach poniżej, sweter ten również posiada element ozdobny w postaci półgolfa obszytego koralikami imitującymi perły – to mój ulubiony wyprzedażowy łup! Stylizację uzupełniłam czarnymi, wzorzystymi rajstopami, które wyglądem przypominają pończochy oraz zamszowymi sztybletami w tym samym kolorze. Na wierzch zarzuciłam ciepły, wełniany płaszcz z wysoką stójką, pod którą ukryłam błękitną chustkę w czarno-brązową panterkę. Ostatnim elementem stroju jest mój ukochany czarny mini worek z puszystym pomponem.

A teraz nastał ten moment, w którym zostawiam Was sam na sam ze zdjęciami :) Pamiętajcie, że każdy zostawiony komentarz pod postem (czy to pozytywny czy też zawierający konstruktywną krytykę) wywołuje uśmiech na mojej twarzy – Czytelniku! Daj znać, że jesteś!

Sweter MOHITO | Spódnica USZYTEK | Rajstopy GATTA | Płaszcz RESERVED | Torebka PAULINA SCHAEDEL

Zimowa stylizacja

Zimowa stylizacja

Zimowa stylizacja

Zimowa stylizacja

Zimowa stylizacja

Zimowa stylizacja

Zimowa stylizacja

Zimowa stylizacja